ביטוחים

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי - החובה שלך למשפחה

 

גם אם לא כל כך נעים לחשוב על זה, הסיכון לחלות במחלה קשה ולהזדקק לתרופות יקרות הוא ממשי. ביטוח בריאות פרטי נועד להבטיח שתקבל בכל מצב את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, בלי שתאלץ לדאוג לאפשרויות המימון שלו.

 

ביטוח הבריאות הממלכתי, לו זכאי כל אזרח במדינת ישראל, נועד אמנם להבטיח קבלת טיפול רפואי הולם, אולם בפועל ביטוח זה אינו מכסה את כל הטיפולים, התרופות ופרוצדורות רפואיות מורכבות שיכולים לעשות את ההבדל בין חיים ומוות.

 

ביטוח בריאות

ביטוח נסיעות

ביטוח קטן ששווה הרבה

 

הכיסוי הרפואי הביטוחי של כל אזרח במדינת ישראל, במסגרת חוק הבריאות הממלכתי, אינו תקף במהלך השהות מחוץ לגבולות הארץ. ביטוח נסיעות מעניק כיסוי למקרים בהם תזדקק לטיפול רפואי דחוף במהלך שהותך בחו"ל - על כן, מומלץ לרכוש ביטוח זה בכל נסיעה.

 

חבילות ביטוח נסיעות לחו"ל מורכבות מביטוח רפואי וביטוח רכוש. הביטוח מכסה את ההוצאות במקרה של פגיעה גופנית, הידרדרות המצב הבריאותי, אובדן רכוש או גניבה בעת השהות מחוץ לגבולות המדינה.

ביטוח נסיעות

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

חברת פוש אפ מדיה בע"מ יוצרת ומייצרת מגוון פתרונות פרסום ושילוט חוצות לאירועי קידום מכירות, שיווק ומיתוג חברות ועסקים באמצעות שלטי חוצות (גרפיקה עשירה ועיצוב מרהיב מעצימים את השפעתם של המוצרים השונים.)

 

החברה מספקת פתרונות באמצעים ויזואליים המעשירים ומעצימים את נוכחותה של החברה במקומות ציבוריים כמו גם שילוט פנים במשרדים, על חלונות ראווה, במוסדות ציבור ובכל מקום שבו יש חשיבות לנראוּת.

ייעוץ משכנתא

ייעוץ למשכנתא

כי משכנתא זה עניין למומחים

 

אין עוררין על כך שנטילת משכנתא היא החלטה כבדת משקל. אנו מתחייבים להחזר תשלומים חודשיים קבועים בסכומים גבוהים. כל טעות קטנה עלולה להסתכם בהרבה מאוד כסף.

 

מצפן תכנון פיננסי  עוזרים לך לנווט באחריות גם בנושא הלוואת משכנתא חדשה או מחזור משכנתא קיימת.