ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי - החובה שלך למשפחה

גם אם לא כל כך נעים לחשוב על זה, הסיכון לחלות במחלה קשה ולהזדקק לתרופות יקרות הוא ממשי. ביטוח בריאות פרטי נועד להבטיח שתקבל בכל מצב את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, בלי שתאלץ לדאוג לאפשרויות המימון שלו.

ביטוח הבריאות הממלכתי, לו זכאי כל אזרח במדינת ישראל, נועד אמנם להבטיח קבלת טיפול רפואי הולם, אולם בפועל ביטוח זה אינו מכסה את כל הטיפולים, התרופות ופרוצדורות רפואיות מורכבות שיכולים לעשות את ההבדל בין חיים ומוות.

מהו ביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות פרטי כולל שורה של כיסויים למצבים רפואיים שונים שאינם כלולים בכיסוי הממלכתי ובכיסוי של קופות החולים. החל משירותי חירום הכרחיים וכלה במימון טיפולים רפואיים מתקדמים ותרופות בעלות גבוהה. במקרים מסוימים הכיסוי שמציע ביטוח בריאות יוצא מגבולות הארץ ובמידת הצורך מכסה גם את עלויות טיפולים רפואיים מורכבים בחו"ל.

אלו כיסויים והגנות מעניק ביטוח בריאות פרטי?

-  פיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה או אירוע בריאותי חמור.

-  כיסוי למימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות הממלכתי. לרוב מדובר בתרופות הכרחיות ויקרות במיוחד.

-  כיסוי למימון ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל, כמו גם ניתוחי השתלות.

-  כיסוי לתאונות אישיות – נפילה, חבלה גופנית, פציעה, תאונות דרכים ועוד. כיסוי זה מבטיח קבלת פיצוי כספי במקרים של אובדן כושר עבודה, מצב סיעודי או מוות.

ביטוח הבריאות שלך, הכיסויים המדויקים שלנו

שוק הביטוח מציע מגוון גדול של ביטוחי בריאות בשני ערוצים : קופות החולים וחברות ביטוח. היכרות מעמיקה עם שני הערוצים מאפשרים לנו , במצפן , לזהות כפילויות בכיסויים וע"י כך לקבל החלטה מושכלת יחד   איתך , הלקוח , בהתאמת הפתרון האישי הנכון עבורך.

מבוטח דרך מקום העבודה בביטוח בריאות ? ניסיון העבר מראה בצורה ברורה כי  מומלץ  לבחון את ההסדר הקיים , לזהות  ולהצביע על " חורים " בהגנה  ביטוחי ובהתאם לכך לבצע השלמה על ביטוח הבריאות הקולקטיבי.